Profil kwiatowy na instagramie

Profil kwiatowy na instagramie. Od jakiegoś czasu publikuję galerię na Instagramie. Znajdziesz tam przegląd, galerię fotograficzną poświęconą tylko kwiatom. Różne gatunki, kolory, pory roku. Zapraszam do odwiedzenia profilu. Miło mi będzie jeśli zostawisz lajka. W kontakcie i z pozdrowieniami. Fotograf Kwiatów 🙂 https://www.instagram.com/foto.sesja/ Publikuję w następujących kategoriach: #gardenflowers #flora_addict #kings_flora #naturelovers #macro_kings #flowers_moody #charming_nature_ #naturehippys_… Continue reading Profil kwiatowy na instagramie

Fotoedycja. Różne warianty kolorystyczne.

Już październik a ja przyglądam się zdjęciom, które wykonałem w lecie. Zdjęcia kwiatów. Różne warianty tego samego okazu. Poniżej przedstawiam różne warianty kolorystyczne tego samego zdjęcia. Użyty sprzęt do zrobienia zdjęć (Canon, iso 200, 70mm, f/4) i aplikacja do retuszu (Photoshop). Do masowego kolorawania, restuszu fotograficznego wykorzystałem funkcję tworzenia – actions w ps i przy… Continue reading Fotoedycja. Różne warianty kolorystyczne.

Piękna nazwa Forsycja

fotografia kwiatów galeria fotograf warszawa

FORSYCJA FORSYTHIA Nazwa kwiatu pochodzi od przyrodnika Williama Forsytha, a kraj ich pochodzenia to głównie Azja. Najbardziej popularną odmianą tego krzewu jest Forsycja zwisła (Forsythia suspensa). Mnie bardziej odpowiada nazwa zawieszona, ale …. Ma piękne żółte kwiaty, a oleaceae należą do roslin oliwkowatych. Kiedy i jak zadbać o piękny wygląd forsycji ?